Skip to content

Projeler

Emre BEYAZIT’ın Yönetmiş Olduğu ve Yetkili Olduğu Projeleri Alt Tarafdan İnceleyebilirsiniz..

 

1- ) TeknoClub

Yapımına 2015 Yılında Başladığım ve Yaklaşık 2 Yıl Süren Projem 2017 Haziran Ayında Hizmete Girdi İçeriği Olarak Teknoloji Haberleri,Telefon,Yazılım ve Donanım Haberleri İçeriyor Sürekli Güncel Makalelerimizle ve yazarlarımızla Gündeme Gelmek İstiyoruz..

— Tıkla Siteye Git

 

2-) Tuning Peugeot

Tuning Peugeot 2004 senesinde yayın hayatına başladı. Ana sayfa ve forum tasarımı ile zamanla kendini geliştiren sitemiz ülke çapında yaptığı organizasyonlarla her zaman adından söz ettirmeyi başarmıştır. Çoğu otomobil sever Peugeot markasını bu kadar detaylı olarak Tuning Peugeot ile tanıdı. Tuning Peugeot ilk yayına girdiği dönemlerdeki açıklaması şu şekilde;

Tuning Peugeot – Modifiye, tuning, modifiyeli araçlar hakkında her türlü bilgi, Tuning Peugeot bünyesinde Peugeot dışında diğer marka araçlar da yer almaktadır.

Bugün yılların verdiği tecrübe ile Tuning Peugeot dünyaca bilinen ve en büyük Peugeot Modifiye platformudur. Bu bilinirlik ile Tuning Peugeot sürekli kendini geliştirerek siz otomobil severlere faydalı olmayı amaç edinmiştir.

 

— Tıkla Siteye Git

3-) PortableSunucu Internet Hızmetleri

 

PortableSunucu 2015 Yılında Yapımına Başlanmış Olup 2015 Hzairan’da Hizmete Başlamıştır PortableSunucu İçerik Olarak Hosting,Vps,Vds,Game Hosting Satışları ile Gündeme Gelmiştir Bu Günlerde de PortableSunucu Web Tasarım , Design İşleri Olarakta Gündeme Gelmektedir..

 

Web Sitesi Alınan Kararla Kapatılmıştır Ama Hala Hizmettedir.

4-) TrFollow

TrFollow Sosyal Medya Hizmetleri Takipçi Satışları ile gündeme gelmiştir hala takipçi beğeni ve yorum hizmetimiz devam etmektedir.

 

— Tıkla Siteye Git